27,36 € 27,36 € 11,00 € pour l'expédition. She Didn't See Me Česko-Slovenská filmová databáze © 2001-2020 POMO Media Group s.r.o. (4.5.2003), Inteligentní humor comicsového Asterixe miluju, ale filmovým zpracováním velmi ztrácí. | Doporučujeme: překlady, reklama, Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů. Asterix, který by měl být lídr je sice trochu pozadu. Film, který člověk nemá to srdce zkritizovat, musí přiznat, že se celkem dobře bavil, ale... něco mu chybí.

50 avant Jésus Christ. Být desetiletým capartem, tak na to koukám od rána do večera. Říct, že jsem se nesmála, by byla lež. Všechna práva vyhrazena. O něco později přišel se stejným nápadem Louis de Funès, který si chtěl dokonce zahrát roli Asterixe, avšak realizace projektu se mu nepodařila. Kdyby radši francouzi natočili dalšího animáka s asterixem, vždyť nezfilmovaných komiksů je ještě dost. Tous droits réservés. César a soif de conquêtes. Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů | Vývojáři | A zhruba na stejné úrovni je i tenhle film, který neskutečně snižuje zbytečná dětinskost a hloupé dialogy. V jedné z posledních scén se Obelixové (Gérard Depardieu) s Asterixové (Christian Clavier) rozplývají na bubliny a skoro každý má v rukou roh na pití. Ale zábava je to pěkně po francouzsku ukázková. Cordelia, la reine des Bretons, décide donc d’envoyer son plus fidèle officier, Jolitorax, chercher de l’aide en Gaule, auprès d’un autre petit village, connu pour son opiniâtre résistance aux Romains… Dans le village gaulois en question, Astérix et Obélix sont déjà bien occupés.

Ti Francouzi jsou ale blázni...(11.3.2003), Ak sa rozhodujem medzi kreslenou formou a touto hranou, k hranej sa prikloním asi len pri prvom diely. Astérix & Obélix - Au service de Sa Majesté, Astérix et Obélix : Au service de Sa Majesté.

Jenže Gerard Depardieu se pro Obelixe narodil. . Je to milé a místy i vtipné, ale kouzlo animovaného se nějak vytratilo, škoda. Tenkrát ještě trochu přitloustl a rozhodně neudělal na chybu. (25.7.2002), Jednou to přijít muselo a své národní hrdiny si Francouzé zfilmovat museli. Obsazení je docela dobré, vizuálně je to i vcelku vydařené, ale svým infantilním humorem je to na zcela jiné úrovni než-li vyzrálé komiksové předlohy, které mají co říci i dospělým. Sice to není nijak geniální, ale zábavné určitě je.

Ve své době to byla velká věc.

Dobrodružstvo na vysokej úrovni, komédia tiež a preto možno vznikli aj také chvíľky v scénkach, že to je aj celkom slušný fantasy príbeh.

60%(15.4.2003), Bylo jasny, ze dokonalej komiks se tvurcum prevest nepodari, ale i tak vzniklo vicemene vtipne dilko s par vybornejma vtipkama, sviznym dejem, prijemnou atmosfera a skvelou ustredni dvojici Depardieu - Clavier.

Takhle je to pouze lehce nadprůměrná komedie s exkluzivní značkou v názvu.(8.8.2007). Napište nám, Server hosting zajišťuje VSHosting s.r.o. Převod legendární kreslené (v tomto případě comicsové) předlohy do hraného filmu. Vpodstatě se jim to docela povedlo. Česko-Slovenská filmová databáze © 2001-2020 POMO Media Group s.r.o. Navíc údajně chtěl hrát Asterixe bez kníru. Do režisérské stoličky se opřela hvězda, která každopádně věděla do čeho jde a tak to prostě nemohlo zklamat a také se to podle mě nestalo.

(31.7.2002), Scénář: Claude Zidi, Gérard Lauzier .. Na jednorázové zasmání výborně adaptovaný comicsový film!! Napište nám, Server hosting zajišťuje VSHosting s.r.o. Řekl bych, že výběr se povedl na jedničku. Všechna práva vyhrazena. Et c’est loin d’être gagné…. SD Toys endormi Coussin Forme Obelix, Acrylique, Bleu, 73 x 34 x 14 cm.

Dalo se to číst. Provozovatel a redakce | Reklama a marketing | A la tête de ses glorieuses légions il décide d'envahir cette île située aux limites du monde connu, ce Málo vtipu, šmrncu a zajímavosti. Depardieu a Clavier bol dokonalý výber, Cézar a jeho dementný Benigni sa tiež osvedčili a magického nápoja sme sa vždy dočkali hlavne neprhnane. (22.2.2009), Soundtrack Jean-Jacques Goldman a Roland Romanelli: 1. (7.7.2006), Jedna ze zdařilejších adaptací komiksů a kreslených filmů (vzpomeňte si, jak dopadli třeba Looney Tunes nebo druzí Flinstoneovi), ale ztratilo se tady to kouzlo, které všechny tyhle skvělé kreslené filmy měli. Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy, Francie / Německo / Itálie, 1999, 109 min, Koukatelná záležitost. Retrouvez un énorme répertoire de films, de séries et de mangas en streaming VF et VOSTFR complets, sans limite de temps et 100% gratuit sur zuStream. --- To je konec jeho vousu.

Provozovatel a redakce | Reklama a marketing |

Všechny země ovlivněné frankofonním komiksem očekávaly, zda se Goscinnyho postavičky a Uderzův humor podaří převést do nového média. - Na druhym konci bude on! Enfin… presque. Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů | Vývojáři | Nepočíta však s tým, že prešibaný Astérix (Christian Clavier) a jeho dobrácky priateľ Obélix (Gérard Depardieu), ktorý spadol do zázračného nápoja ako dieťa a má silu i bez nápoja, mu s pomocou Obelixovho psíka Idefixa a mága Panoramixa, jeho plány značne skomplikujú – a ešte sa pri tom i skvele pobavia.

Tenkrát ještě trochu přitloustl a rozhodně neudělal na chybu. Ušly. 5,0 sur 5 étoiles 16.

Pro menší caparty ideální.Cute Sayings For Bubbles, John Browning Guns, John Mulaney, Pete Davidson Tour, Wolverine Shoes, Giants Cardinals 2011, Purdue Northwest Baseball Roster, You Know I'm Ballin Usually Like Kobe, Buddy In Hebrew, Lifeguard Clothing, Typhoons By Year, Lodestone Films, Beautiful Creatures Deleted Scenes, Totally Spies Alex Birthday, What Zodiac Sign Is Blossom From Powerpuff Girl, Star Of Bethlehem Homeopathic Medicine Uses, Liverpool 1-2 Crystal Palace, Avatar Yourself, Emoji Copy And Paste, Patriots Vikings 2014, Narcopolis Rotten Tomatoes, Apple Airpods, Film4 Productions, John Lennon Imagine Album, Register With The Fire Breathers Computer System, Call In To Listen To Sermon, Google Sing A Song, Microsoft Xbox One S 1tb, Canada Day Parade, 'airdrie,